ایرادات مارکتینگ آژانس هواپیمایی دلفین پرنده

ایرادات مارکتینگ آژانس هواپیمایی دلفین پرنده
به روز بودن و پیشرفت با تکنولوژی و نیاز  سنجی بازار نه به تجربست نه به سن و سال ، شاید روزانه با صاحبین کسب و کاری برخورد داشته باشید که تحصیلات بالایی دارند ولی هنوز هم به روش سنتی تجارت میکنند.

میخواین اشتراک گذاری کنید؟

ایرادات مارکتینگ آژانس هواپیمایی دلفین پرنده

به روز بودن و پیشرفت با تکنولوژی و نیاز  سنجی بازار نه به تجربست نه به سن و سال ، شاید روزانه با صاحبین کسب و کاری برخورد داشته باشید که تحصیلات بالایی دارند ولی هنوز هم به روش سنتی تجارت میکنند. رمز دوم کارت عابر بانک ندارند و یا یک کامپیوتر پنتیوم هنوز توی شرکت یا مغازشونه و شاید با شخصی برخورد کنید که سطح تحصیلات پایینی داره ولی خیلی به روز و مطابق با نیازهای روز کسب و کارش رو گسترش داده . 

اینها مقدماتی بود در مورد یکی از هزاران کسب و کاری که باهاشون برخورد کردم و هنوز اهمیت فضای مجازی و گستردگی فضای تبلیغات نسبت به هزینه رو هنوز حس نکردن. دوست عزیز و خوش مشربی که هنوز به تبلیغات پرهزینه روزنامه ای و یا اصطلاحا تبلیغات آفلاین اعتقاد داره و شاید ماهانه میلیونها تومان هزینه تبلیغات در روزنامه ها کنه ولی یک صفحه وبسایت هنوز دست و پا نکرده و به شدت معتقده که فایده ای نداره . در این جور مواقع تنها حرفی که به این عزیزان میشه گفت اینه که : بله شما درست میگید . و متاسفانه باید واگذار کنیم به زمان تا به اهمیت فضای مجازی پی ببرن و شروع به فعالیت در این فضا بکنن.

حداقل 100 درصد افرادی که دورو برم میشناسم برای یک تور مسافرتی خارجی دیگه نمیرن روزنامه همشهری رو باز کنن یا به کتاب اول سر بزنن بلکه اولین کاری که میکنن به اینستاگرام یا تلگرام سر میزنن و البته بیشتر این افراد اول موبایلشون رو باز میکنن و توی گوگل میزنن ” تور ارزان مالزی ” . ولی خوب هنوز این دوستان به این نتیجه نرسیدن و دنبال ایراد هستن در باقی جاهای سازمانشون . 

آژانسهای هواپیمایی هم در صف بسته شدن و تغییر شکل هستن همونطور که به زودی آژانس ماشین و یا پیک موتوری جاشون رو به اسنپ ها خواهند داد ، در صورتی که تغییر شکل ندهند . 

موفق و پاینده باشید 

فواد مشایخی 

5 مرداد 1396

میتونید موبایلتون رو ارسال کنید

در اولین فرصت با شما تماس میگیریم

مقالات بیشتری بخوانید

فعالیت تیم دیجیتال مارکتینگ در زمان بحران
مشاوره

فعالیت تیم‌های دیجیتال مارکتینگ در دوران بحران

بحران‌هایی مانند سیل، زلزله، جنگ، فیلترینگ و غیره می‌توانند تأثیر منفی بر فعالیت‌های بازاریابی و فروش شرکت‌ها داشته باشند. در این شرایط، تیم‌های دیجیتال مارکتینگ با چالش‌های زیادی روبرو می‌شوند. با این حال، راه‌کارهایی وجود دارد که می‌تواند به بهبود عملکرد آن‌ها در دوران بحران کمک کند. در این مقاله سعی شده به صورت تیتر وار فعالیتهای پیشنهادی را بررسی کنم :

مشاوره دیجیتال مارکتینگ
دیجیتال مارکتینگ

چرا به مشاور دیجیتال مارکتینگ نیاز داریم؟

این روزها با آگهی های استخدام کارشناس دیجیتال مارکتینگ یا مدیر دیجیتال مارکتینگ در سایتهای ثبت آگهی استخدام خیلی مواجه میشیم اما با واژه مشاور دیجیتال مارکتینگ مواجه نمیشیم .در این مقاله سعی شده توضیحی در مورد مشاور دیجیتال مارکتینگ داده بشه و اینکه کارش چی هست و چرا به مشاور دیجیتال مارکتینگ نیاز دارید .

میخواین به کسب و کارتون سرعت ببخشید؟

همین الان میتونید با من تماس بگیرید
جلسه مشاوره دیجیتال مارکتینگ
Scroll to Top
اسکرول به بالا
باز کردن چت
1
Scan the code
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟
Hello how can i help you?
Call Now Button