مقالاتی به زبان ساده در حوزه بازاریابی دیجیتال

فعالیت تیم دیجیتال مارکتینگ در زمان بحران
مشاوره

فعالیت تیم‌های دیجیتال مارکتینگ در دوران بحران

بحران‌هایی مانند سیل، زلزله، جنگ، فیلترینگ و غیره می‌توانند تأثیر منفی بر فعالیت‌های بازاریابی و فروش شرکت‌ها داشته باشند. در این شرایط، تیم‌های دیجیتال مارکتینگ با چالش‌های زیادی روبرو می‌شوند. با این حال، راه‌کارهایی وجود دارد که می‌تواند به بهبود عملکرد آن‌ها در دوران بحران کمک کند. در این مقاله سعی شده به صورت تیتر وار فعالیتهای پیشنهادی را بررسی کنم :

مشاوره دیجیتال مارکتینگ
دیجیتال مارکتینگ

چرا به مشاور دیجیتال مارکتینگ نیاز داریم؟

این روزها با آگهی های استخدام کارشناس دیجیتال مارکتینگ یا مدیر دیجیتال مارکتینگ در سایتهای ثبت آگهی استخدام خیلی مواجه میشیم اما با واژه مشاور دیجیتال مارکتینگ مواجه نمیشیم .در این مقاله سعی شده توضیحی در مورد مشاور دیجیتال مارکتینگ داده بشه و اینکه کارش چی هست و چرا به مشاور دیجیتال مارکتینگ نیاز دارید .

احترام به مشتری , چرا ؟
دیجیتال مارکتینگ

احترام به مشتری , چرا ؟

شاید برای شما هم پیش اومده باشه که به فروشگاهی رفته باشید و از محصولاتش دیدن کنید ولی به هر دلیلی محصولی خرید نکنید و با یک خداحافظی اونجا رو ترک کنید . اما تجربه خودم رو باهاتون در این زمینه درمیون بزارم که در اکثر مواقع باهاش روبرو میشم . در ابتدای ورود اکثرا با دو برخورد روبرو میشم . 

اهمیت وبسایت در کسب و کارهای اینترنتی
دیجیتال مارکتینگ

اهمیت وبسایت در کسب و کارهای اینترنتی

راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی بدون دارا بودن یک وبسایت پویا مانند این است که شما خانه ای را روی آب بنا کردید که هر لحظه ممکن است آب خانه شما را ببرد .

مفهوم عامیانه واژه سئو
دیجیتال مارکتینگ

مفهوم عامیانه واژه سئو

واژه سئو SEO یا Search engine optimization که به فارسی بهینه سازی موتورهای جستجو معنی میشود شامل فعالیتهای متعددی است که زمینه ساز رشد وبسایت شما در موتورهای جستجو میشود .

مواردی که در کسب و کارها فقرش احساس میشود
دیجیتال مارکتینگ

مواردی که در کسب و کارها فقرش احساس میشود

یکی از دلایل عدم موفقیت بعضی از کسب و کار ها عدم توجه به تولید محتوای تخصصی و اختصاصی هست و فکر میکنن با یک کپی پیست میتوان نیاز مشتری رو رفع کرد.

مفهوم دیجیتال مارکتینگ به زبان ساده
دیجیتال مارکتینگ

مفهوم دیجیتال مارکتینگ به زبان ساده

به زبان ساده میشه گفت دیجیتال مارکتینگ به کلیه فعالیتهایی که برای تبلیغ و فروش محصولتون در فضای مجازی انجام میدین گفته میشه.

افزایش فروش با کمک دیجیتال مارکتینگ
دیجیتال مارکتینگ

افزایش فروش با کمک دیجیتال مارکتینگ

برای افزایش فروش در کسب کارها از روش دیجیتال مارکتینگ یک نقشه  راه یا ROAD MAP  نیاز هست که در کسب و کارهای مختلف این نقشه راه مسیرهای فرعی مختلفی نیاز دارد که توسط یک کارشناس و متخصص دیجیتال مارکتینگ ترسیم میشود . اما به صورت کلی همگی یک مسیر را طی میکنند که اولین و مهمترین قدم داشتن یک وبسایت پویا و به روز میباشد .

اشتباه کسب و کارها در دیجیتال مارکتینگ
دیجیتال مارکتینگ

اشتباه کسب و کارها در دیجیتال مارکتینگ چیست ؟

ممکن است یک مدیر دیجیتال مارکتینگ نقشه راهی را برای چند ماه آینده شما رسم کند و نیروهای شما رو هم آموزش بده و بخش دیجیتال مارکتینگ شما راه اندازی بشه اما بعد از چند ماه که فعالیت انجام شد شما پیش خودتون بگید خوب اینستاگرام و تلگرامم که داره پست قرار داده میشه داخلش و سئو کلمات کلیدی هم که خوبه و همکاری رو با مشاور دیجیتال مارکتینگتون قطع کنید و با یک کارشناس و یا یک نیروی اپراتوری برای مقالات وبسایت و شبکه های اجتماعی پیش ببرید .

بهتر نیست یک جلسه مشاوره داشته باشیم ؟

شاید یک جلسه که در بدترین شرایط یک دوست جدید پیدا میکنید باعث بشه کسب و کار شما متحول بشه !

Scroll to Top
اسکرول به بالا
باز کردن چت
1
Scan the code
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟
Hello how can i help you?
Call Now Button