چگونگی دریافت مشاوره حضوری و غیر حضوری دیجیتال مارکتینگ

دریافت مشاوره تلفنی و حضوری دیجیتال مارکتینگ
همانطور که در مقالات دیجیتال مارکتینگ ذکر کردم وجود یک مشاور دیجیتال مارکتینگ که متخصص و باسابقه در این حوزه است برای هر مجموعه ای که به عرصه فضای مجازی ورود میکنه لازم و ضروری هست .اما در این مقاله سعی کردم توضیح بدم که این مشاوره رو به چه طریقی میتونید کسب کنید . یا حداقل شیوه کاری خودم رو توضیح بدم .

میخواین اشتراک گذاری کنید؟

همانطور که در مقالات دیجیتال مارکتینگ ذکر کردم وجود یک مشاور دیجیتال مارکتینگ که متخصص و باسابقه در این حوزه است برای هر مجموعه ای که به عرصه فضای مجازی ورود میکنه لازم و ضروری هست .

اما در این مقاله سعی کردم توضیح بدم که این مشاوره رو به چه طریقی میتونید کسب کنید . یا حداقل شیوه کاری خودم رو توضیح بدم .

مشاوره حضوری تمام وقت :

در این شیوه که دیگه اسمش رو نمیشه مشاوره گذاشت به صورت تمام وقت مشاور در خدمت شما خواهد بود و بهتر هست اسم مدیر دیجیتال مارکتینگ رو براش قرار بدیم  که با سلیقه کاری من جور نیست و اصولا انجام نمیدم!

مشاوره حضوری پاره وقت :

در این شیوه که باز هم باید اسم مدیر رو روش قرار داد مشاور بنا به توافق و نیاز مجموعه شما به صورت پاره وقت در خدمت مجموعه شما هست . اصولا در این شیوه مشاور از یک تا سه روز در هفته در مجموعه شما حضور دارند .

مشاوره  ساعتی (روش اول )  :

این شیوه در مشاوره دیجیتال مارکتینگ باب سلیقه من هست چون بهره وری و مفید بودن برای من به شخصه بسیار اهمیت داره و خیلی کم پیش میاد شما به عنوان یک مشاور در یک مجموعه حضور داشته باشید . و تمام مدتی که حضور دارید مشغول کار برای اون مجموعه باشید بنابراین اگر اخلاق کاری رعایت بشه و بهره وری هم مورد اهمیت واقع بشه بهتر هست که بنا به ساعت حضور هزینه پرداخت بشه و هرچقدر که بیشتر حضور داشته باشم هزینه هم بالاتر . لازم به ذکر هست آموزش هم در این نوع مشاوره ساعتی و در پاره وقت و تمام وقت انجام میشه .

مشاوره دیجیتال مارکتینگ ساعتی ( روش دوم):

در این نوع مشاوره شما به همراه پروپازال و کلیه سوالات و ایراداتی که به کسب و کارتون دارید جلسه ای ترتیب میدین و مشاور چه در دفتر شما چه در جای دیگه حضور پیدا میکنه و کلیه ایرادات و سوالات , مشکلات رو مطرح میکنید و تجزیه و تحلیل ها انجام میشه و راهکاری در همان جلسه به شما داده میشود و در صورت نیاز آموزش هم داده میشود . این نوع مشاوره برای زمانی است که شما مسیری را رفتید یا نتیجه نگرفتید یا به مشکلی خوردید و یا راهی را میخواین برین و براتون سوال هست که ایا این کار انجام بشه یا خیر و یا هر آبجکشن دیگری که در فضای مجازی برخورد کردید بهش رو با مشاور دیجیتال مارکتینگ مطرح میکنید و راهکارها بررسی و پیشنهاد داده میشه .

مشاوره تلفنی :

در این شیوه که خیلی هم برخورد داشتم باهاش طی یک تماس تلفنی با من سوالات و آبجکشن هایی که در زمینه کاری هست پرسیده میشه و در صورتی که زمان بر نباشه و نیاز به بررسی نداشته باشه در همان تماس تلفنی پاسخ داده میشه . لازم هست ذکر کنم که من برای پاسخگویی به سوالات تلفنی هزینه ای دریافت نمیکنم .

در انتها باید این نکته رو بگم که همانطور که در صفحه تماس با ما گفته شد من این شغل رو بر اساس علاقه شخصیم انتخاب کردم بنابراین در انتخاب کسب و کارها هم برای مشاوره سعی میکنم حساسیت به خرج بدم و مشاغلی رو که مراجعه میکنن انتخاب کنم که از اینکه رشد میکنن لذت ببرم و همینطور در وحله اول قابل رشد هم باشند .

اگر سوالی در مورد شیوه خدمات و یا هر مورد دیگری در زمینه دیجیتال مارکتینگ دارید میتونید از شماره های پایین صفحه یا صفحه اینستاگرام من استفاده کنید .

فواد مشایخی 

24 شهریور 1399

میتونید موبایلتون رو ارسال کنید

در اولین فرصت با شما تماس میگیریم

مقالات بیشتری بخوانید

مشاوره دیجیتال مارکتینگ
دیجیتال مارکتینگ

چرا به مشاور دیجیتال مارکتینگ نیاز داریم؟

این روزها با آگهی های استخدام کارشناس دیجیتال مارکتینگ یا مدیر دیجیتال مارکتینگ در سایتهای ثبت آگهی استخدام خیلی مواجه میشیم اما با واژه مشاور دیجیتال مارکتینگ مواجه نمیشیم .در این مقاله سعی شده توضیحی در مورد مشاور دیجیتال مارکتینگ داده بشه و اینکه کارش چی هست و چرا به مشاور دیجیتال مارکتینگ نیاز دارید .

ایرادات مارکتینگ آژانس هواپیمایی دلفین پرنده
مستر ایراد

ایرادات مارکتینگ آژانس هواپیمایی دلفین پرنده

به روز بودن و پیشرفت با تکنولوژی و نیاز  سنجی بازار نه به تجربست نه به سن و سال ، شاید روزانه با صاحبین کسب و کاری برخورد داشته باشید که تحصیلات بالایی دارند ولی هنوز هم به روش سنتی تجارت میکنند.

میخواین به کسب و کارتون سرعت ببخشید؟

همین الان میتونید با من تماس بگیرید
جلسه مشاوره دیجیتال مارکتینگ
Scroll to Top
اسکرول به بالا
باز کردن چت
1
Scan the code
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟
Hello how can i help you?
Call Now Button