خدمات

خدمات صفر تا صد دیجیتال مارکتینگ :

فرض بر این است شما در فضای مجازی هیچ گونه فعالیتی تا به امروز نداشته اید و یا فعالیت به صورت بسیار محدود بوده و تصمیم دارید به صورت جدی وارد عرصه فضای مجازی بشوید . این خدمات شامل راه اندازی وبسایت بهینه شده برای موتورهای جستجو با توجه به نیاز شما و همچنین بعد از راه اندازی ارایه مشاوره و رصد ماهیانه و تولید محتوای مناسب برای وبسایت و شبکه های اجتماعی شما میباشد . همانطور که قبلا هم ذکر شده راه اندازی یک وبسایت و رها کردن آن به تنهایی به کسب و کار شما کمکی نمیکند و در حال حاضر دیده شدن در فضای مجازی بسیار مهم است . به صورت خلاصه میتوان گفت این خدمات شامل ورود شما به عرصه مجازی و پیشبرد اهداف شما به مرور زمان میباشد که محدودیت زمانی نیز ندارد .در این مرحله نیاز به آنالیز کسب کار شما توسط ما دارد و همچنین نقشه راه هم برای کسب و کار شما طراحی میشود.این پلن در سه طرح ساده – متوسط و پیشرفته بنا به نوع وبسایت و تعداد و کیفیت محتوای تولیدی متغیر است

خدمات مشاوره راه اندازی وبسایت وتحلیل کسب وکار:

یکی از مشکلاتی که اکثر صاحبین کسب و کار در راه اندازی وبسایت و ورود به عرصه مجازی دارند به نتیجه رسیدن با شرکتهای متفاوت در زمینه راه اندازی وبسایت و ارایه توضیحات تخصصی به صاحبین کسب و کار توسط گروه های برنامه نویسی و کمبود اطلاعات فنی توسط صاحبین کسب و کار است که در نتیجه کارفرمایان از نتیجه کار راضی نیستند و کار را نیمه کاره رها میکنند. در بخش مشاوره راه اندازی وبسایت من در کنار صاحبین کسب کار به عنوان مشاور حضور دارم تا به نتیجه رسیدن و انتخاب بهترین تیم برنامه نویسی برای راه اندازی وبسایت و به نتیجه رسیدن . به زبان ساده تر نقش یک مترجم در انتقال صحبتها از یک تیم برنامه نویسی به کارفرمایان و همچنین ارایه مشاوره جهت پیشبرد وبسایت در فضای مجازی . و اگر مجموعه شما دارای وبسایت است و فعالیت محدودی هم در فضای مجازی داشته اید میتوانید از پلن تجزیه و تحلیل کسب و کار استفاده کنید و کسب کار شما و کلمات کلیدی و نوع محتوای وبسایت مورد تجزیه و تحلیل قرار میگیرد ایرادات به صورت مکتوب به شما ارایه میشود و همچنین پلنی هم برای تولید محتوا و مسیر و نقشه راه در 6 ماه در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

طراحی وبسایت و نرم افزارهای تحت وب :

زمان این پروژه بنا به نرم افزار سفارشی شما متفاوت است و زمان اتمام همکاری تا به سرانجام رسیدن نرم افزار و تحویل آن میباشد . خدمات تولید نرم افزارهای تحت وب شامل هرگونه نرم افزار و وبسایتی میباشد که کارفرما سفارش میدهد و محدودیتی در برنامه نویسی نرم افزار وجود ندارد . این بخش توسط تیم فنی و برنامه نویسی ایده تک انجام میشود . 

خدمات سوشیال مدیا و بهینه سازی موتورهای جستجو:

یکی از مباحث مهم در دیده شدن وبسایت شما تولید محتوای مناسب و خلاقانه و همچنین بهینه سازی درست اصولی وبسایت شما برای موتورهای جستجو میباشد . در این بخش اگر کارفرمایان تیمی را جهت پیشبرد و تولید محتوا در اختیار داشته باشند به آنها آموزشهای لازم جهت تولید محتوا در شبکه های اجتماعی داده میشود و در کنار آنها به ارایه مشاوره مارکتینگ و پیگیری و کنترل تیم میپردازیم و در بخش فنی وبسایت نیز بررسی هایی انجام میشود و تغییراتی را در صورت لزوم در کد وبسایت شما جهت بهینه سازی داده میشود . محتواهای مورد نیاز در کسب و کارهای مختلف متفاوت است اما به صورت کلی شامل : ویدیو مارکتینگ , محتوای متنی تصویری , استاپ موشن و موشن گرافی و اینفوگرافی و… میباشد .

بگذاریم اعداد سخن بگویند

مشتریان
0 +
چند سال سابقه؟
0
تعداد مشاوره
0 +
Scroll to Top
اسکرول به بالا
باز کردن چت
1
Scan the code
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟
Hello how can i help you?
Call Now Button