ترفند اسنپ فود در ارایه کدهای تخفیف !

ترفند اسنپ فود
دو هفته پیش که تصمیم گرفتیم مجددا به اسنپ فود سر بزنیم یادمون اومد که پیامکی با کد تخفیف برام من ارسال شده بود و تصمیم بر این شد که از این تخفیف هم استفاده کنیم .

میخواین اشتراک گذاری کنید؟

به عنوان یک شخص متخصص و علاقه مند به دیجیتال مارکتینگ فعالیتهای کسب و کارها توجه من رو جلب میکنه . از بعد از عضویت در اسنپ فود یک دو مرتبه از رستورانهایی که داخلش هست خرید کردم و در کل زیاد راضی نبودم از سرویس دهی ها و خیلی چیزهای دیگش یا به عبارتی زیاد حال نکردم باهاش بنا به سلیقه ام .

اما از مدتی قبل پیامکهای خسته کننده با عناوین فواد عزیز اسنپ فود دلش برای شما تنگ شده و از این قبیل شروع  شده . اما دو هفته پیش که تصمیم گرفتیم مجددا به اسنپ فود سر بزنیم یادمون اومد که پیامکی با کد تخفیف برام من ارسال شده بود و تصمیم بر این شد که از این تخفیف هم استفاده کنیم . اما با گوشی دیگه ای سرچمون رو انجام داده بودیم و رستوران و غذا رو انتخاب کرده بودیم با اینکه میدونستم کد تخفیف برای کاربری من هست گفتیم تست کنیم و کلمه تخفیف رو توی گوشی دیگه وارد کردیم که خوب معتبر نبود . بعد از اینکه من گوشی رو آوردم و وارد اسنپ فود شدم و رستوران مورد نظر رو انتخاب کردم و غذا رو هم ثبت کردیم در کمال تعجب دیدیم بعد از وارد کردن کد تخفیف هزینه ارسال برای من تقریبا دوبرابر گوشی قبلی بود که کد تخفیف نداشت !

اولین چیزی که در ذهن من عبور کرد این بود که این ترفندی هست برای اینکه تخفیف رو جبران کنن و یک الگوریتم برای این طراحی شده در هر صورت . البته زیاد پیگیر نشدم که دقیقا به چه طریق هست ولی در هر صورت غذا تهیه شد و کل تخفیف 10 یا 15 درصدی که برای من ارسال شده بود بیشتر از 1 یا 2 هزارتومان نشد .ولی تاثیر منفی که این حرکت اسنپ فود عزیز در ذهن من کاربر گذاشت که حس کردم کاربر رو نفهم فرض کرده و با این کار خواسته هم تبلیغ کرده باشه و هم جلوی هزینه زیادی رو بگیره باعث شد کلا اپلیکیشن اسنپ فود رو از گوشیم پاک کنم.

در هر صورت فکر میکنم اتاق فکر یا تیم های مارکتینگ این شرکتها اگر تصمیمی برای افزایش فروش دارن به هیچ عنوان نباید کاربر و مخاطبانشون رو نادان فرض کنن !

فواد مشایخی 

25 خرداد 97

میتونید موبایلتون رو ارسال کنید

در اولین فرصت با شما تماس میگیریم

مقالات بیشتری بخوانید

مشاوره دیجیتال مارکتینگ
دیجیتال مارکتینگ

چرا به مشاور دیجیتال مارکتینگ نیاز داریم؟

این روزها با آگهی های استخدام کارشناس دیجیتال مارکتینگ یا مدیر دیجیتال مارکتینگ در سایتهای ثبت آگهی استخدام خیلی مواجه میشیم اما با واژه مشاور دیجیتال مارکتینگ مواجه نمیشیم .در این مقاله سعی شده توضیحی در مورد مشاور دیجیتال مارکتینگ داده بشه و اینکه کارش چی هست و چرا به مشاور دیجیتال مارکتینگ نیاز دارید .

ایرادات مارکتینگ آژانس هواپیمایی دلفین پرنده
مستر ایراد

ایرادات مارکتینگ آژانس هواپیمایی دلفین پرنده

به روز بودن و پیشرفت با تکنولوژی و نیاز  سنجی بازار نه به تجربست نه به سن و سال ، شاید روزانه با صاحبین کسب و کاری برخورد داشته باشید که تحصیلات بالایی دارند ولی هنوز هم به روش سنتی تجارت میکنند.

میخواین به کسب و کارتون سرعت ببخشید؟

همین الان میتونید با من تماس بگیرید
جلسه مشاوره دیجیتال مارکتینگ
Scroll to Top
اسکرول به بالا
باز کردن چت
1
Scan the code
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟
Hello how can i help you?
Call Now Button