ایراد رستوران ژوانی برگر پاسدارن

ایراد رستوران ژوانی برگر پاسدارن
رستوران داری یکی از مشاغل سختی است که مدیریت و کنترلش نیاز به تخصص خاصی دارد و اصولا اگر یک رستوران برند شد بیشتر در زیر ذره بین قرار میگیرد و حواشی زیادی برایش پیش می آید که اصولا حضور یک مشاور برای مارکتینگ و رصد رقبا و بررسی ایرادات و رفع آنها یکی از نکات اصلی و اساسی است .

میخواین اشتراک گذاری کنید؟

رستوران داری یکی از مشاغل سختی است که مدیریت و کنترلش نیاز به تخصص خاصی دارد و اصولا اگر یک رستوران برند شد بیشتر در زیر ذره بین قرار میگیرد و حواشی زیادی برایش پیش می آید که اصولا حضور یک مشاور برای مارکتینگ و رصد رقبا و بررسی ایرادات و رفع آنها یکی از نکات اصلی و اساسی است . به عنوان یک مشاور مارکتینگ چند باری که به این رستوران مراجعه کردم از نوع غذا و طعم آن لذت بردم تا حدودی اما همانطور که گفته شد به دلیل برند بودن کمی ریز شدم .

یکی از مسایل مهم در رستوران داری نوع آموزش پرسنل میباشد  و کنترل آنها به مرور زمان . در مواجه با کمبود یک دست چاقو و چنگال و یادآوری به گارسون رستوران , بلافاصله گفتند چشم و سریع رفتند یک دست قاشق و چنگال را آوردند و دو دستی تقدیم کردند که این نشان میدهد احترام به مشتری یادآوری شده و تاکید زیادی هم بر این مسئله انجام شده اما عجله یا عدم این فرهنگ خانوادگی در شخص آقای گارسون باعث شد که قاشق و چنگال رو با دست بیارن بدن و در بشقاب قرار ندن . این مسئله رو شاید نتوان ایراد بزرگی دانست ولی همین مسایل کوچک در ذهن مشتری به صورت مخفیانه تاثیر خود را میگذارد .

مسئله دوم سرو غذا در بشقابها و سینی های چوبی بود . در نگاه اول وقتی همبرگر شما با مقداری سیب زمینی و سبزیجات و کاهو در یک سینی چوبی جلوی شما قرار داده میشه صحنه زیبایی داره و تفاوت و خلاقیت رو در این سرو غذا میشه دید که نکته مثبت و  زیبایی بود اما با اینکه ظروف چوبی دارای لایه ای محافظ بودند اما به مرور زمان با ضربه های کارد و چنگال ها این لایه های محافظ از بین رفته بود و سینی دارای رده های سیاه رنگی بود که در اثر جرم غذاها به مرور زمان ایجاد شده بود که با هیچ شست و شویی هم از بین نمیرفت و به مرور زیادتر شده بود!

مسئله دیگری که به چشمم خورد عدم مشاهده و جلوی چشم بودن وبسایت و یا لینک جوامع اجتماعی بود. در این رستوران البته اینستاگرام رو در هر مغازه و رستورانی میشه دید اما مثل خانه روی آب است که بعدا به این مسئله کامل پرداخته میشود .

فواد مشایخی

4مرداد 96

میتونید موبایلتون رو ارسال کنید

در اولین فرصت با شما تماس میگیریم

مقالات بیشتری بخوانید

مشاوره دیجیتال مارکتینگ
دیجیتال مارکتینگ

چرا به مشاور دیجیتال مارکتینگ نیاز داریم؟

این روزها با آگهی های استخدام کارشناس دیجیتال مارکتینگ یا مدیر دیجیتال مارکتینگ در سایتهای ثبت آگهی استخدام خیلی مواجه میشیم اما با واژه مشاور دیجیتال مارکتینگ مواجه نمیشیم .در این مقاله سعی شده توضیحی در مورد مشاور دیجیتال مارکتینگ داده بشه و اینکه کارش چی هست و چرا به مشاور دیجیتال مارکتینگ نیاز دارید .

ایرادات مارکتینگ آژانس هواپیمایی دلفین پرنده
مستر ایراد

ایرادات مارکتینگ آژانس هواپیمایی دلفین پرنده

به روز بودن و پیشرفت با تکنولوژی و نیاز  سنجی بازار نه به تجربست نه به سن و سال ، شاید روزانه با صاحبین کسب و کاری برخورد داشته باشید که تحصیلات بالایی دارند ولی هنوز هم به روش سنتی تجارت میکنند.

میخواین به کسب و کارتون سرعت ببخشید؟

همین الان میتونید با من تماس بگیرید
جلسه مشاوره دیجیتال مارکتینگ
Scroll to Top
اسکرول به بالا
باز کردن چت
1
Scan the code
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟
Hello how can i help you?
Call Now Button