اشتباه کسب و کارها در دیجیتال مارکتینگ چیست ؟

اشتباه کسب و کارها در دیجیتال مارکتینگ
ممکن است یک مدیر دیجیتال مارکتینگ نقشه راهی را برای چند ماه آینده شما رسم کند و نیروهای شما رو هم آموزش بده و بخش دیجیتال مارکتینگ شما راه اندازی بشه اما بعد از چند ماه که فعالیت انجام شد شما پیش خودتون بگید خوب اینستاگرام و تلگرامم که داره پست قرار داده میشه داخلش و سئو کلمات کلیدی هم که خوبه و همکاری رو با مشاور دیجیتال مارکتینگتون قطع کنید و با یک کارشناس و یا یک نیروی اپراتوری برای مقالات وبسایت و شبکه های اجتماعی پیش ببرید .

میخواین اشتراک گذاری کنید؟

کسب و کارهایی که تا این لحظه باهاشون در ارتباط بودم رو میتونم در زمینه دید دیجیتال مارکتینگ به سه دسته تقسیم کنم . کسایی که دیدی از این مسله نداشتن و زمان زیادی برده که متوجه بشن چه اهمیتی داره و افرادی که دیجیتال مارکتینگ رو در حد داشتن یه سایت و اینستاگرام و تلگرام میدونستن که محصولات جدیدشون  و اخبارشون رو در اون معرفی کنن و صرفا برای اطلاع رسانی باشه اما عده دیگری هم بودند که مراحل و الویت های دیجیتال مارکتینگ و سئو رو میشناختن و قبول داشتن که در دیجیتال مارکتینگ باید نقشه راهی رو داشت که به ترتیب به اونها عمل کرد اما متاسفانه این دسته دید اشتباه دیگری داشتند  که قبول نداشتن که دیجیتال مارکتینگ یک فعالیت دایمی هست و متوقف نمیشه .

باتوجه به رشد فزاینده فضای مجازی در زندگی ها و روی آوردن کسب و کارها به این فضا ، بخش دیجیتال مارکتینگ هم مانند بخشهای دیگر شرکتها مانند بخش مالی و اداری یک بخش ثابت و پایدار هست و فعالیت در اون باید به صورت مداوم باشه .

به عنوان مثال ممکن است یک مدیر دیجیتال مارکتینگ نقشه راهی را برای چند ماه آینده شما رسم کند و نیروهای شما رو هم آموزش بده و بخش دیجیتال مارکتینگ شما راه اندازی بشه اما بعد از چند ماه که فعالیت انجام شد شما پیش خودتون بگید خوب اینستاگرام و تلگرامم که داره پست قرار داده میشه داخلش و سئو کلمات کلیدی هم که خوبه و همکاری رو با مشاور دیجیتال مارکتینگتون قطع کنید و با یک کارشناس و یا یک نیروی اپراتوری برای مقالات وبسایت و شبکه های اجتماعی پیش ببرید .

این یکی از اشتباهاتی هست که بسیاری از صاحبین کسب و کار در فضای مجازی مرتکب میشن و باید به این عزیزان گفت که رقبای شما یا در حال رشد هستن و یا کسب کارهایی در حال ایجاد هستن، که پتانسیل این رو دارن رغیب شما بشن و نیازهای بازار و مشتریان شما به فراخور زمان و قیمتها تغییر خواهد کرد پس بنابراین یک مشاور و متخصص دیجیتال مارکتینگ در تمامی مسیر همراه شما باید باشد تا با تخصص خود، از بیرون کسب و کار شما و مشتریان شما را رصد کند و در سئو کلمات کلیدی هدف شما تغییر ایجاد کند .

پس به یقین میشه گفت فعالیت دیجیتال مارکتینگ در یک بازه زمانی و قطع کردن اون فعالیت میتونه شما رو به مراتب از رقباتون عقب بندازه .

فواد مشایخی مشاور سئو و دیجیتال مارکتینگ

 13 خرداد 97

میتونید موبایلتون رو ارسال کنید

در اولین فرصت با شما تماس میگیریم

مقالات بیشتری بخوانید

فعالیت تیم دیجیتال مارکتینگ در زمان بحران
مشاوره

فعالیت تیم‌های دیجیتال مارکتینگ در دوران بحران

بحران‌هایی مانند سیل، زلزله، جنگ، فیلترینگ و غیره می‌توانند تأثیر منفی بر فعالیت‌های بازاریابی و فروش شرکت‌ها داشته باشند. در این شرایط، تیم‌های دیجیتال مارکتینگ با چالش‌های زیادی روبرو می‌شوند. با این حال، راه‌کارهایی وجود دارد که می‌تواند به بهبود عملکرد آن‌ها در دوران بحران کمک کند. در این مقاله سعی شده به صورت تیتر وار فعالیتهای پیشنهادی را بررسی کنم :

مشاوره دیجیتال مارکتینگ
دیجیتال مارکتینگ

چرا به مشاور دیجیتال مارکتینگ نیاز داریم؟

این روزها با آگهی های استخدام کارشناس دیجیتال مارکتینگ یا مدیر دیجیتال مارکتینگ در سایتهای ثبت آگهی استخدام خیلی مواجه میشیم اما با واژه مشاور دیجیتال مارکتینگ مواجه نمیشیم .در این مقاله سعی شده توضیحی در مورد مشاور دیجیتال مارکتینگ داده بشه و اینکه کارش چی هست و چرا به مشاور دیجیتال مارکتینگ نیاز دارید .

میخواین به کسب و کارتون سرعت ببخشید؟

همین الان میتونید با من تماس بگیرید
جلسه مشاوره دیجیتال مارکتینگ
Scroll to Top
اسکرول به بالا
باز کردن چت
1
Scan the code
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟
Hello how can i help you?
Call Now Button